انگیزه بیمه

آیا انگیزه بیمه حفاظت از شماست !!

انواع مختلفی از محصولات بیمه مانند برنامه های بیمه زندگی، بیمه خودرو، بیمه درمانی، بیمه خانه و … وجود دارد که وجود هر طرح بیمه ای به نوعی از شما حفاظت میکند. حفاظت و کاهش ریسک شما، انگیزه همیشگی بیمه میباشد که برای تحقق آن طرح ها و موارد بسیار متعددی، در این صنعت برنامه ریزی شده است.

از همین رو میتوان بیمه را به مثابه یک سرمایه گذاری قوی با ریسک پایین تلقی کرد که این سرمایه گذاری در هر رشته بیمه، شما را قادر می سازد بدون تنش و مشکل، امنیت و آرامش را بدست آورید.

بیمه فقط یک ابزار صرفه جویی مالی نیست بلکه یک مزیت کلیدی جهت هر چه بهتر زندگی کردن میباشد.

امروز می خوایم از دلایل اصلی اینکه چرا بیمه مهم است صحبت کنیم:

امنیت
امنیت

۱: با خرید بیمه هوشمند، امنیت و ایمنی را بدست آورید.

زندگی بسیار ناشناخته است، زمانی که شما کمترین انتظار از آن را دارید، شگفتی را به شما هدیه میدهد، بیمه یک ضرورت است تا شما بتوانید به طور کامل آماده مقابله با شرایط احتمالی در زندگی شوید. به عنوان مثال، بیمه عمر در صورت ضرر یا اتفاق ناگوار، شما و خانوادتان را محافظت کرده و خسارات مالی تان را جبران مینماید. خانواده شما نمیتواند به تنهایی برای مبارزه در غیاب شما باقی بماند و اینجاست که برنامه های بیمه زندگی، به کمک شما میاید. همراه با پوشش های مختلف بیمه های زندگی، میتوان مزایایی متنوعی را برای کودکان به ارمغان آورد که باعث ایجاد صندوق پس انداز هدفمندی برای آینده فرزندانتان شود.

با بیمه دارایی با ارزشتان همانند ماشین میتواند به راحتی محافظت گردد تا شما را از صرف هزینه های سرسام آوری که از جیب خود در برابر تعمیرات و یا تلفات ناگهانی باید پرداخت کنید، محافظت کند.

آینده امن
آینده امن

۲: آینده امن

در حال حاضر ممکن است جریان درآمدی الان شما به اندازه کافی مناسب برآورده ساختن نیازهای زندگی خانوادتان باشد و دارای پایداری و ثبات باشد اما، چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ناگهان زندگی شما پایان یابد؟ آیا خانواده شما قادر خواهد بود بدون نیاز، نیازهای آینده خود را برآورده کند؟

درست در این زمان است که اهمیت وجود بیمه را درک خواهید کرد. اینکه میتوانید از آینده خود با خرید یک طرح بیمه مناسب اطمینان حاصل کنید که به خانواده شما کمک کند تا با پرداخت مبلغی به صورت ماهانه برای مقابله با نیازهای مالی خود آرامش و امنیت را به خانواده بازگرداند.

 

ذهن آرام
ذهن آرام

۳: ذهن آرام

با آرامش زندگی کنید و ریسک هایی که می تواند در زندگی روزمره بوجود بیاید را مدیریت کنید و انگیزه خرید بیمه را افزایش دهد. زندگی خود را با بیمه تثبیت کنید و از زندگی بدون تنش اطمینان حاصل کنید. ریسک بیماری و هزینه های سرسام آور درمان را با بیمه تکمیلی حفاظت کنید. هنگامی که با بیمه اتفاقات پیش بینی نشده زندگی را مدیریت کنید، آرامش را به زندگی خود بازمیگردانید.

 

پس انداز
پس انداز

۴: تشویق به پس انداز

بیمه یک کانال سرمایه گذاری بهینه می باشد که طرح های بیمه زندگی، با تخصیص بودجه در قالب حق بیمه سالانه، صرفه جویی های منظم را در زندگی تسهیل می کند. دارنده این سیاست می تواند مزایایی را از طریق دریافت یک مبلغ کل به دست بیاورد که منجر به ثروت زیادی خواهد شد.

بیمه باعث کاهش هزینه ها در بلند مدت می شود. شما می توانید از پرداخت جیبی خود برای حوادث ناگواری مانند بیماری ها، از دست دادن ماشین، حوادث مترقبه و … اجتناب کنید.

 

مدیریت خطرات
مدیریت خطرات

۵: مدیریت خطرات

بیمه برای مدیریت ریسک موثر در زندگی ایجاد شده است. دشمن اصلی انسانها، زندگی نامطمئن است که انگیزه داشتن یک بیمه میتوانید برای اطمینان در زندگی برنامه ریزی کند. خطر بیماری، خطر از دست دادن ماشین، خطر برخورد و تصادف در هنگام مسافرت، خطر مرگ خود و … با یک سیاست بیمه موثر تبدیل به امنیت و آرامش خانوادتان میشود.

مردم همیشه به جای اینکه به تصویر بزرگی از اطمینان و آرامش در زندگی نگاه کنند، به میزان پولی که برای تهیه محصول بیمه ای پرداخت می کنند تمرکز دارند، در حالی که با بیمه میتوانند حفاظت و آرامش را به زندگی خود هدیه دهند.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *